veri-depolama-1

Özer bilgisayar 2004 yılından bugüne konusunda uzman olduğu veri depolama ve yedekleme hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur. Başlangıcından bu yana teknolojileri takip ederek güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir kuruluş olarak bilinmektedir. Günümüzde farklı uygulamalar ve ihtiyaçlar doğrultusunda farklı protokoller kullanılması gerektiğini söylemek gerekir. Konumlandırılacak olan konsolidasyon çözümü de herhangi ek bir gereksinimi olmadan farklı protokolleri destekleyebilmesi gerekmektedir. Sistem herhangi bir arıza durumuna karşı yedekli yapıda konumlandırılmalı ve iş sürekliliği sağlanması gibi veri depolama ve yedekleme konusunda en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Veri depolama ve yedekleme hizmetinde hata durumlarında sistem geri dönüşleri hızlı olması gerektiği kadar minimum kesinti ve veri kaybı ile sistem geri döndürülebilmesi oldukça önemlidir. Veri depolama sistemleri çeşitli yazılımlarla da desteklenerek veri depolama ve yedekleme ile ilgili çalışmaların hizmet seviyesinde uzman ekibimiz sayesinde en üst seviyede tutmaktayız. Veri depolama ve yedekleme konusunda çalışmalarımızın daha kaliteli olabilmesi için verilen hizmet ve kalitesi sürekli takibi sağlanarak hizmet verilmektedir. Veri depolama ve yedekleme konusunda en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz Özer bilgisayar bilişim ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu söylemek gerekir.

Veri depolama ve yedekleme konusunda uzman ekibimiz ile firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Veri depolama ve yedekleme konusundaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz. Özer bilgisayar bilişim veri depolama ve yedekleme konusunda sağladığı hizmetler ile işletme için en doğru sistemi oluşturarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Özer bilgisayar bilişim hizmetleri veri depolama ve yedekleme hizmetinde konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir hizmeti sağlayabilmek adına yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir.