Özer bilgisayar 2004 yılından bugüne konusunda uzman olduğu teknik destek hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur. Başlangıcından bu yana teknolojileri takip ederek güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir kuruluş olarak bilinmektedir. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve yerinde kurulum hizmeti güvenli bir şekilde teknik destek hizmeti sayesinde verilmektedir. Özer bilgisayar bilişim firması olarak verdiğimiz hizmetlerin daha kaliteli olabilmesi adına kullandığınız bilgisayarı hangi amaç için kullanacağınızı öğrenerek ve bilgisayara bağlanacak çevre birimleri ile üzerinde kullanılacak standart uygulamalarınız değerlendirilerek kriterlere uygun standart bir konfigürasyon  belirlenerek teknik destek hizmeti verilmektedir.

Teknik destek hizmeti ihtiyaca göre donanım ve yazılım desteği olabileceği gibi parça hariç veya parça dâhil şeklinde de hizmet verilmektedir. Çalışmalarımızın daha kaliteli olabilmesi için verilen hizmet ve kalitesi sürekli takibi sağlanmaktadır. Bu raporlar müşterilerimizle de düzenli olarak  paylaşılarak teknik destek hizmeti verilmektedir. Teknik destek hizmetinde en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz Özer bilgisayar ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu söylemek gerekir.

Konusunda uzman ekibimiz ile firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz konusundaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz.

Özer bilgisayar teknik destek hizmeti ile işletme için en doğru sistemi oluşturarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Özer bilgisayar konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir teknik destek hizmeti sağlamak için yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Özer bilgisayar teknik destek hizmeti konusunda piyasada kendine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda gerek hizmet vermiş olduğu müşterilerinin gerekse de  firmaların güvenini kazanarak büyük başarılara imza attığını da söylemek mümkün olmaktadır.