Özer bilgisayar ve bilişim hizmetleri 2004 yılından bugüne konusunda uzman olduğu lisanslama hizmeti ile ilgili verdiği hizmetlere aralıksız devam etmektedir. Başlangıcından bu yana teknolojileri takip ederek güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir kuruluş olarak bilinmektedir. Lisanslama hizmeti ile yazılım sorunlarının çözümü için teknik iş gücü dış kaynağı temin ettiğini söyleyebiliriz. Müşterilerimize doğru lisanslama konusunda danışmanlık ürün temini dışında entegrasyon hizmetleri vermekteyiz.

Lisanslama hizmetinde en temel amacımız müşterilerimize minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayarak istedikleri amaca doğru bir şekilde ulaştırmaktır. Lisanslama hizmetinin modeliyle elde edilen faydanın kurum bünyesine aktarılması büyük bir yetkinlik ve deneyim gerektirdiğini belirtmek gerekir. Bu hizmet de asıl önemli olan işlemi ve uygulama bilinçli olarak yapılan bir lisanslama hizmeti hem maliyetleri düşürmekte hem de verimi arttırmakta büyük yarar sağlayacağını söyleyebiliriz. Uzman ve deneyimli kadromuz sayesinde sizlere vereceğimiz en yüksek hizmet kalitesi ile yazılım lisanslama sürecinde kurumların yazılım ihtiyaçlarınızı araştırarak mevcut yazılımlarını inceler ve kurumun çıkarları doğrultusunda özel bir lisanslama hizmeti vermektedir.

Lisanslama hizmetinde en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz Özer bilgisayar bilişim ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu söylemek gerekir. Konusunda uzman ekibimiz ile firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Lisanslama hizmeti konusundaki görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz.

Özer bilgisayar bilişim hizmetleri lisanslama hizmeti ile konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir hizmeti sağlayabilmek adına yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Bizimle birlikte kaliteli ürünlere uygun maliyetle daha hızlı ve basit bir şekilde ulaşmanız çok daha mümkün olacaktır. Özer bilgisayar ve bilişim hizmetleri olarak firmaların maksimum oranda dönüş elde edebilmeleri ve standartlarının oluşturulması için en iyi ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.