Özer bilgisayar yılından bugüne konusunda uzman olduğu güvenlik çözümleri hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüzün yüksek hız ve kapasiteli aktif bilişim sistem ve donanımları bu özelliklerini destekleyecek fonksiyonel altyapılara ihtiyaç duyduğunu söylemek mümkün olmaktadır. güvenlik çözümlerimiz sayesinde amaca uygun hız ve bant genişliğini elde etmenin yanında uygulama kolaylığı ve maliyet gibi etkenleri sağlayarak çalışmaktayız.

Teknolojinin merkezinde yer alan iletişim aynı zamanda da bir güvenlik ihtiyacının doğmasına sebep olduğu için güvenlik çözümleri de bir hayli önemli olmaktadır. Hizmetimizin içeriğinde güvenli yerel ve uzak alan ağ bağlantıları gibi hizmetimiz olup kablolu veya kablosuz ağ erişimlerinin güvenliği ve ayrıca saldırı tespit ve engelleme sistemleri de hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır. Güvenlik çözümleri ile web filitreleme dışında veri kaybı önleme gibi bir çok çözüm hizmetini gerçekleştirmekteyiz

. Yasalara uygun olacak şekilde mesajlaşma güvenliği ile 5651 yasasına uygun kayıt tutma sistemlerini en uygun altyapı ürünleri dahilinde sunularak firmanıza entegre edilmesi  ve yönetilmesini sağlayan sistemleri de kurmaktayız. Güvenlik çözümlerinde en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz Özer bilgisayar ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu söylemek gerekir. Güvenlik çözümleri konusunda firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Güvenlik çözümleri hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz.

Özer bilgisayar güvenlik çözümleri ile işletme için en doğru güvenlik sistemini oluşturur ve doğru yatırımları yaparak güvenlik çözümleri konusunda kaliteli hizmeti sağlar. Özer bilgisayar konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir hizmeti sağlamak için yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Güvenlik risklerinin minimize eden özer bilgisayar güvenlik anlayışının temel hedefi hizmetin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlamaktadır.