Özer bilgisayar ve bilişim hizmetleri 2004 yılından bugüne konusunda uzman olduğu çalışmalar ile ilgili kurumsal bakım anlaşmaları yaparak verdiği hizmetlere aralıksız devam etmektedir. Başlangıcından bu yana teknolojileri takip ederek güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir kuruluş olarak bilinmektedir. Teknolojide oluşan yenilikleri izleyen uzman ekibimiz tarafından sizlere kurumsal bakım anlaşmaları ile rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz olarak kurumsal bakım anlaşmaları adı altında tüm hizmetler yerine getirilmektedir. Kurumsal bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesinden çok sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayacak bir hizmetin veriliyor olması ile birlikte olası işgücü kaybını en aza indirerek yok etmektedir. Kurumsal bakım anlaşmalarında en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz Özer bilgisayar bilişim ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu söylemek gerekir.

Kurumsal bakım anlaşmaları ile konusunda uzman ekibimiz ile firmamız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Kurumsal bakım anlaşmaları konusundaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz.

Özer bilgisayar bilişim hizmetleri kurumsal bakım anlaşmaları adı altında konusunda uzman çalışanları ile bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan hizmet kalite politikası adı altında işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir hizmeti sağlayabilmek adına yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Bizimle birlikte kaliteli ürünlere uygun maliyetle daha hızlı ve basit bir şekilde ulaşmanız çok daha mümkün olacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları ile müşterilerimiz yıllık bazda yapılan ve limitsiz müşteri yerinde servis esasına dayanan bakım onarım ve teknik servisleri hizmetlerinden yaralanabilmektedirler. Yapılan anlaşma çerçevesinde müşteri sahip olduğu tüm bilgisayar ve yan ürünlerinin periyodik bakımlarını yaptırabildiği gibi yıl içinde çıkan tüm problemlerini özer bilgisayar ve bilişim hizmetlerine departmanlara ayrılmış kadrosundaki uzman personeller tarafından öncelikli olarak bildirdikten sonra hızlı ve güvenilir bir şekilde problemler giderilmektedir.